Vizualni element Svjež početak.
Postani dio Pekar tima!

Ispeci pa reci nešto o sebi! 📣

TRAŽIMO VOZAČA/ICU-DOSTAVLJAČA/ICU PEKARSKIH PROIZVODA U ZAGREBU I OKOLICI

Kako se prijaviti? Pošalji nam svoj životopis na e-mail posao@pekar.hr

Opis posla
  • Distribucija zamrznutih pekarskih proizvoda kupcima u Zagrebu i bližoj okolici
Radno mjesto
  • Traženi broj radnika: 1
  • Lokacija: Zagreb i bliža okolica
  • Vrsta zaposlenja: na određeno uz mogućnost ugovora na neodređeno nakon probnog roka od 1 godine
  • Radno vrijeme: puno u prijepodnevnoj smjeni
  • Uvjeti na radnom mjestu: terenski rad
  • Smještaj: nema
  • Naknada za prijevoz: djelomično
  • Plaća: početna plaća 1000 eura + varijabilna stimulacija na količinu prevezene robe; maksimalna moguća ostvarena plaća 2000 eura
Što tražimo
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Srednja škola (3 ili 4 godine)
  • Radno iskustvo: minimalno 1 godina

Postani dio PEKAR tima!

KAKO SE PRIJAVITI?

pošalji nam svoj životopis na posao@pekar.hr

Naša priča započela je 1989. godine. Od tada, svaki dan sa ♥!

Od male obiteljske pekare izrasli smo u industriju koja se neprestano razvija. Okus tradicije koji karakterizira naše proizvode svaki dan odabire niz zadovoljnih kupaca, a ništa od toga ne bi bilo moguće bez naših predanih zaposlenika.

S više od 700 zaposlenih u 3 proizvodna postrojenja gradimo uspješnu pekarsku priču. Zašto? Zato što od prvog dana, od prvog proizvoda, svi dijelimo isti cilj – kvalitetu proizvoda!

TRADICIJA

Davne 1989. godine započela je naša priča.
Od tada, uz Vas smo svaki dan sa !

ZNANJE

Kroz desetljeća proizvodnje stječemo nova znanja koja nam osiguravaju daljnji razvoj i napredak.

KVALITETA

Konstantna kvaliteta svakog proizvoda cilj je od samih početaka, a tradicionalne recepture i birane sirovine osnova su našeg razvoja.

Zatvori